Croatia, Zagreb



Users browsing this forum: No registered users and 5 guests
Post new topic Reply to topic   Board index » Real Life Gaming » Meet Up & Wing » Europe




Author Message
 Post subject:
PostPosted: Tue Oct 19, 2010 2:43 pm 
Offline
MPUA Forum Enthusiast
User avatar

Joined: Sat Oct 16, 2010 5:47 pm
Posts: 51
Location: Zagreb, Croatia
Zakon! Poslao sam ti PM.

_________________
Don't hate the player, play the game.

To all PUAs in Zagreb: Dodjite na www.pua.hr :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Wed Dec 08, 2010 7:39 pm 
Offline
MPUA Forum Enthusiast
User avatar

Joined: Sat Oct 16, 2010 5:47 pm
Posts: 51
Location: Zagreb, Croatia
*double post*

Jos jednom: Ljudi iz Zagreba, javite se. :D

Ja necu vise bit ovdje aktivan, tako da posaljite mi email ili PM (imam upaljene obavijesti tako da cu saznat ako mi posaljete PM bez da moram pratit forum) da se nadjemo i upoznamo. Zajedno smo jaci, zajedno smo bolji! :D

_________________
Don't hate the player, play the game.

To all PUAs in Zagreb: Dodjite na www.pua.hr :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Thu Dec 09, 2010 1:33 pm 
Offline
New to MPUA Forum

Joined: Mon Nov 29, 2010 6:11 pm
Posts: 17
Ja nisam iz Zagreba ali sam iz Ljubljane. Samo možem jedan dan da dolazim u zagreb ili ti u ljubljano pa da malo sargamo. Problem je samo to: ja sam baš new u game :D Šalji mi tvoj email na PM i čemo se nešto dogovorit.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Wed Mar 02, 2011 5:19 pm 
Offline
New to MPUA Forum

Joined: Mon Feb 28, 2011 7:16 pm
Posts: 6
Pozz ekipa evo ga duze vrijeme sam u tom i mogu vam sa sigurnoscu rec da ovo ne pali kod nasih cura mislim makar iz mog grada.
Redovito uletavam curama wikendom u nocnom klubu i kada koristim svoju tehniku budem s curom vrlo cesto,ali kada koristim ovu PUA teoriju jednostavno ne pali tj cak par puta mi je upalilo ali s 10-kama,a s malo manje lijepim curama nikad.
Otvaranje razgovora s Opinion opnerom jos i prode ali cim ti sebe disquallifiras i kada joj trebas postat izazov tj. da joj se ne upucavas nego vodis obican razgovor odmah je FAIL xD.
Takoder lose reagiraju na Negs ili uopcce ne reagiraju nego im ude kroz jedno a kroz drugo izade.
Jednom rijeci velika vecina curi misle da su bozice i nemozes im utuvit u glavu da nisu :DDDD.
Preufurane!


Top
   
PostPosted: Thu May 05, 2011 7:30 pm 
Offline
New to MPUA Forum

Joined: Thu May 05, 2011 6:42 pm
Posts: 1
Trazim nekog iz Zagreba i/ili okolice za razmjenu iskustava, uzajamno prepoznavanje nedostataka u tehnici i usavrsavanje...

Imam 30 godina, prosjecno izgledam, visok 179, 75kg, radim u IT i imam relativno jako dobru placu.

Uglavnom pisem ovo ne da se nekom svidim :)) nego trazim ljude sa kojima bi bio uskladen za dio gdje je to potrebno (i da nismo ko stanlyo i olio :)

Nemam puno slobodnog vremena i ne volim smrdljive klubove, najvise me zanima afterwork varijante nakon posla par puta tjedno...

Game trenutno smatram super hobbyem, definitivno najbolja stvar za zaboraviti posao i ostale gluposti i probleme i rijesiti se stresa.

Javite mi se na private...


Top
   
 Post subject: Pozdrav ;)
PostPosted: Mon Jun 06, 2011 3:21 am 
Offline
New to MPUA Forum

Joined: Mon Jun 06, 2011 2:51 am
Posts: 3
Location: Croatia
Ekipa kome treba pomoć, savjet ili nešto tome slično, slobodno neka se javi.. :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Tue Jun 14, 2011 6:35 pm 
Offline
New to MPUA Forum

Joined: Tue Jun 14, 2011 6:20 pm
Posts: 1
Pozdrav ljudi,

Nedavno sam se počeo uključivati u igru. Imam 19 godina, i bilo bi super kad bi se našao netko na području Zagreb tko je u sličnoj poziciji ko ja, pa da se zajedno usavršavamo, wingamo, pomažemo si i sl.

Ako bi netko želio neka se javi prek PM-a:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Wed Jun 29, 2011 3:58 pm 
Offline
New to MPUA Forum

Joined: Wed Jun 29, 2011 3:50 pm
Posts: 1
Pozdrav!

Iz Zagreba sam, imam 21 godinu. Htio bih sudjelovati na radionici (nadam se da sam pogodio termin) u Zagrebu, ukoliko je moguće. Nisam uopće upoznat s načinom na koji takve stvari funkcioniraju (mjesto, vrijeme, cijena, društvo), ali ako netko ima neki prijedlog - samo naprijed.

Ne mora se ni radit striktno o radionici, otvoren sam i za druge mogućnosti.

Hvala,

Wyatt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Tue Aug 23, 2011 7:03 pm 
Offline
New to MPUA Forum

Joined: Tue Aug 23, 2011 7:00 pm
Posts: 1
i ja bi se pridruzio kad bi isli


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 16, 2011 6:17 pm 
Offline
MPUA Forum Enthusiast

Joined: Wed Feb 09, 2011 4:39 pm
Posts: 88
Location: Croatia
Drago mi je vidjeti da su Hrvati shvatili da se može samopoboljšati. :)
Gledajte dečki, ja sam dobar, ali sam također početnik. JA imam dobru šprehu, smatram se lijepim i trebao bih imati uspjeha, ali nešto me koči. Sada me najviše muči to što ne mogu bariti. Sve bude preda mnom, ona se zanima, a ja se sledim i gotovo je.

Inače, ne želim govoritit svoje ime i iskreno želim zadržati svoju anonimnost zasad.
Ali, ja sam za da se nađemo i da idemo uletavati jednog dana, ali nemremo se ovdje dogovarati. Trebali bi imati msn ili fejs.
Mogao bi svatko od nas napraviti lažni fejs profil sa ovim nadimcima, pa da komuniciramo preko njih dok se svi ne dogovorimo odbaciti anonimnost.

Je li itko za?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Tue Nov 15, 2011 1:44 pm 
Offline
New to MPUA Forum

Joined: Tue Nov 15, 2011 1:38 pm
Posts: 1
za sve koji zele se naci na kavi, preko neta, ili sto god neka se jave na pp sa msnom, jedino to imam trenutacno

grad nije bitan, jer putujem dosta

ne obracajte pozornost na nick :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Thu Nov 24, 2011 10:38 pm 
Offline
New to MPUA Forum

Joined: Wed Nov 23, 2011 5:19 pm
Posts: 3
Location: Zagreb
Napokon netko ko zna za PUA opcenito, i posto ste na ovom forumu onda sigurno znate i sta radite, mislim na terenu ! Vec mi je dosta ovih sto mogu popricat sa curom samo ako imaju 1,8 promila alkohola u sebi. Znate onu poznatu "cekaj da si jos malo koju cugnem pa cemo onda ". Uglavnom drago mi je da ima netko normalan za izlazke i winging. Cujemo se! Pozdrav svima i javite za izlazke! I napravit cu anonimni fejs kao sto je Impetumus spomenuo. LONG LIVE PUA-s !!! :D 8) [/b]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Thu Dec 01, 2011 10:24 pm 
Offline
New to MPUA Forum
User avatar

Joined: Thu Dec 01, 2011 8:49 pm
Posts: 5
Location: Croatia
Bok ekipa, nadam se da nisam zakasnio. :) Tek sam sada surfajući po netu skontao za ovaj forum, i mozete misliti kako mi je drago bilo kad sam vidio da ima i nasih ljudi. Inace nisam iz Zagreba vec iz Osijeka i imam 23 godine. Nedavno sam pročitao Misterijev kod i Igru te sam poceo proucavati na internetu, pisati bilješke i uciti o tome. Jako mi se dojmilo, i bas bi volio u tome napredovati. Inace uvijek mi je najveci problem prici curama pa makar bilo vidljivo da bulje u mene i drustvo. Jednostavno uzj*** se i neznam kako započeti razgovor, a i da započnem neznam o cemu da pričam jer me totalno trema uhvati i zablokiram.. Vjerujem da ste sve to prošli.. Eto nadam se da cemo biti u kontaktu i pomagati si, imam msn i budem redovito bio na ovom forumu pa se nadam da ćemo surađivati! :wink:

_________________
Be brave. Take risks. Nothing can substitute experience. -Coelho


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Sat Dec 03, 2011 9:08 pm 
Offline
New to MPUA Forum
User avatar

Joined: Tue Nov 01, 2011 7:04 pm
Posts: 6
Vidim ima nas sve više, prejebeno, btw. iz Zg-a sam i imam još par frendova koji su bave ovim i ide čist dobro. Kak ide vama, od kog učite? :)
Meni su favoriti DeAngelo, Gambler, Mystery i Kezia Noble, žena je kraljica, preporučam svima njenu knjigu "15 Steps to Becoming a Master Seducer".
Uživajte, ciaoss.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: Sun Jan 08, 2012 11:16 pm 
Offline
New to MPUA Forum

Joined: Sun Jan 08, 2012 7:31 pm
Posts: 3
Location: Croatia
Pozdrav! Novi sam i drago mi je da ima još Hrvata ovdje. Btw iz Zagreba sam.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ] 

All times are UTC


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  

Can we be honest?

We want your email address. Let me send you the best seduction techniques ever devised... because they are really good.
close-link